Letiště Sazená se nachází severně od Prahy, nedaleko dálnice D8. Oblíbené trasy vyhlídkových letů směřují nad Kokořínsko, České Středohoří, hrady Bezděz, Kokořín, Hazmburk. Můžete trasou kopírovat toky řek Labe, nebo Ohře. Okolí letiště je mimořádně bohaté na krásné scenérie, kterým vévodí majestátní hora Říp.
Cessna 172 je jednomotorový, hornoplošný čtyřsedadlový letoun americké konstrukce. Celkově se od roku 1956 vyrobilo více než 40 000 kusů tohoto typu. Letoun je vhodný nejen pro výcvik, ale hlavně pro kondiční, fotografické a vyhlídkové lety.
Vyhlídkové lety z letiště Sazená letounem Cessna 172 pro 3 osoby a pilota.
Počet cestujících | Doba letu | Cena | |
---|---|---|---|
{{Cena}},- Kč |
Jednomotorový, hornoplošný, dvousedadlový letoun americké konstrukce se stal nejpoužívanějším výcvikovým letounem na světě. Díky robusní konstrukci, vyníkající ovladatelnosti a jednoduchosti ovládání je tento letoun velmi vhodný jak pro výcvik nových pilotů, tak pro kondiční a vyhlídkové lety. Pokud jste sám a chcete si vyfotit svoji oblíbenou lokalitu, nebo se jen tak prolétnout za výhodnou cenu, doporučujeme Vám Cessnu 150.
Dárkový poukaz na vyhlídkový let pro 1 osobu a pilota z letiště Sazená. Výška letu cca 300 metrů, trasa dle domluvy s pilotem.
Počet cestujících | Doba letu | Cena | |
---|---|---|---|
{{Cena}},- Kč |
Připravili jsme pro Vás přehled nejoblíbenějších okruhů z letiště {{sc_popis_letiste.data.q_popis_letiste[0].Nazev_letiste}}. Na poukazu je uvedena pouze doba letu, takže máte možnost si vybrat některý z okruhů, nebo se domluvíte s pilotem a poletíte tam, kam budete chtít. Doba letu je kalkulována pro letoun Cessna 172.
Doba letu | Trať |
---|---|
30 minut | Letiště Sazená - zámek Mělník - hrad Kokořín - zámek Liběchov - letiště Sazená |
30 minut | Sazená - zámek Mělník - Štětí - Zámek Libochovice - letiště Sazená |
40 minut | Letiště Sazená - zámek Mělník - hrad Houska - hrad Kokořín - zámek Liběchov - hora Říp - letiště Sazená |
40 minut | Letiště Sazená - Mělník - hrad Kokořín - hrad Houska - hrad Helfenburg - Štětí - Říp - Letiště Sazená |
40 minut | Letiště Sazená - Mělník - Litoměřice - Lovosice - hrad Hazmburk - hrad Budyně - Letiště Sazená |
50 minut | Letiště Sazená - zámek Liběchov - hrad Helfenburk - Úštěk - vodní hrad Budyně - letiště Sazená |
50 minut | Letiště Sazená - Roudnice nad Labem - Litoměřice - Milešovka - Libochovice - Budyně - letiště Sazená |
60 minut | Letiště Sazená - zámek Mělník - hrad Kokořín - hrad Helfenburk - Milešovka - hrad Hazmburk - vodní hrad Budyně - letiště Sazená |
Potřebujete radu ?
Neváhejte a kontaktujte nás.
Stručný návod "Jak na to".
Kliknutím na tlačítko Objednat si vyberete Váš let. Vyplníte objednávkový formulář a odešlete. Poštou a emailem obdržíte dárkový poukaz na vyhlídkový let.
Poukaz zaplatíte metodou, kterou si zvolíte v objednávkovém formuláři.
Po proplacení je poukaz platný a můžete si domluvit termín Vašeho letu. Nejlépe vyplněním formuláře "Realizace letu".
{{otazka}}
{{odpoved}}
{{otazka}}
{{odpoved}}