Vyhlídkové lety balónem


Vyhlídkové lety balónem

Lety balónem

Vydejte na dobrodružný a romantický let horkovzdušným balónem. K dispozici jsou pro Vás připraveny balóny s kapacitou pro 4, 5, nebo 7 cestujících. Lety ve výšce od 0 do 500 metrů jsou opravdovým zážitkem na celý život. Během letu je pro Vás připraveno malé pohoštění, po letu se zůčastníte balonářského křestu, při kterém budete uvedeni do šlechtického stavu balonářského. Seznámíte se s historií balónového létání, můžete být nápomocní při nafukování balónu, připijete si chlazeným sektem a obdržíte památeční křestní list.

Každý let trvá minimálně 60 minut. Známé je pouze místo startu, ale kam společně doletíme, to je vždy velkou neznámou :-) .

Doprava zpět na místo startu je zajištěna, vlastní doprovod a odvoz po přistání je na vlastním uvážení.


Vyhlídkové lety balónem - ceník

 

lety balónem
Ceník - lety balónem v koši s ostatními cestujícími

Vyhlídkový let balónem v koši s ostatními cestujícími je cenově výhodná varianta pro Vás, kteří chcete letět balónem, nebo tímto zážitkem někoho obdarovat.

  • Výběr místa startu dle nabídky
  • Platnost poukazu 2 roky
  • Dárkové poukazy dle vlastního výběru
  • Doprava zpět na místo startu

Startovní místa: Karlštejn, Konopiště, Český ráj, Karlovy Vary, České středohoří, Kokořínsko, Posázaví, Točník/Žebrák, Plzeň, Kutná Hora, Tábor, Vodní nádrž Slapy, Vodní nádrž Orlík, Vodní nádrž Švihov ( Želivka ).

Druh letu Cena
Let balónem pro 1 osobu v koši s ostatní i cestujícími 4250,- Kč
Let balónem pro 2 osoby v koši s ostatními cestujícími 8950,- Kč
Let balónem pro 2 osoby v koši s ostatními cestujícími 12950,- Kč
lety balónem
Ceník - soukromé lety balónem

Celý koš máte jen pro sebe a navíc si můžete vybrat místo startu.  Louku, pole, nebo nějaké jiné vhodné místo, které si vyberete. Stačí souhlas majitele pozemku... .

Druh letu Cena
Soukromý let balónem pro 2 osoby 14500,- Kč
Soukromý let balónem pro 3 osoby 15950,- Kč
Soukromý let balónem pro 4 osoby 17950,- Kč
Soukromý let balónem pro 5 osob 19950,- Kč
Lety balónem

Objednávkový formulář

Údaje na poukazu

{{sc_form_popis_startu.data.q_form_popis_startu[0].Popis_cenik}}

{{sc_form_popis_letu.data.q_form_popis_letu[0].Popis_cenik}} za cenu {{sc_form_popis_letu.data.q_form_popis_letu[0].Cena}},- Kč .

Ukázka poukazu

Fakturační údaje
Způsob platby

{{sc_form_popis_platba.data.q_form_popis_platba[0].Popis_form}}

Rekapitulace objednávky

Jméno cestujícího:{{inp_Jmeno_cest.value}}

Varianta poukazu: {{sc_form_popis_poukaz.data.q_form_popis_poukaz[0].nazev}}

Druh letu: {{sc_form_popis_letu.data.q_form_popis_letu[0].Popis_cenik}}

Způsob platby: {{sc_form_popis_platba.data.q_form_popis_platba[0].Nazev}}


Poštovné: {{sc_form_popis_platba.data.q_form_popis_platba[0].Cena_platba}},- Kč

Cena letu: {{sc_form_popis_letu.data.q_form_popis_letu[0].Cena}},- Kč


Celková cena: {{[sc_form_popis_letu.data.q_form_popis_letu[0].Cena, sc_form_popis_platba.data.q_form_popis_platba[0].Cena_platba].sum()}},- Kč


Kontakt

Zákaznická linka

Pokud potřebujete poradit s výběrem vyhlídkového letu, neváhejte a kontaktujte nás. Chcete se podívat nad konkrétní místa a nevíte jak na to ? Napište nám emailem Vaše požadavky a my Vám připravíme cenově výhodnou variantu letu.

: +420 724 557 407

: +420 311 510 394


Lety balónem - oblasti letů

Na mapě jsou uvedeny startovní místa v naší nabídce. Poku si zvolíte soukromý let balónem, lze domluvit s pilotem místo startu podle vašich představ.

Oblast letu Popis
Karlštejn
Vznesete-li se s námi balónem v CHKO Český kras, můžete spatřit nejen již zmiňovaný Karlštejn, ale také hrad Tetín, obec Svatý Jan pod Skalou, nebo soustavu vápencových dolů zvané Velká či Malá Amerika, kde se například natáčel Limonádový Joe. Dále nám členitá příroda nabídne pohled na Koněpruské jeskyně a samozřejmě neodmyslitelnou součást Berounska, řeku Berounku.
Karlovy Vary Dopřejte si jedinečný výhled na českou lázeňskou metropoli. Klouzavý let balónem Vám nabídne zcela jiný úhel pohledu na nespočet lázeňských budov, karlovarské kolonády a městskou zeleň než je možný spatřit očima běžného návštěvníka.
České středohoří Mezi nejkrásnější, patří pohled na osmiúhelníkový tvar Terezínské pevnosti, historické centrum Litoměřic, hrad Střekov, mírně meandrující řeky Ohře a Labe, nebo panoramatický výhled od Řípu přes zříceninu hradu Hazmburk, Milešovku až po Krušné a Lužické hory. Zajímavostí jsou také Ústecký kostel Nanebevzetí Panny Marie, který má šikmou věž a vrch Větruše se zámečkem a lanovkou.
Český ráj Při letu balónem nad Českým rájem můžete spatřit hrady Valdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec a Humprecht, Prachovské skály a skalní města v čele s Hruboskalským zámkem, řeku Jizeru a spousty rybníků a hlavní dominantu Českého ráje – zříceninu hradu Trosky.

Kokořín

Při letu balonem nad Kokořínskem, můžete vidět bránu do pekel – Hrad Housku, Hrad Kokořín, nádhernou kopcovitou krajinu plnou lesů, potoků a skal snad ve všech podobách.
Konopiště Při startu od zámku Konopiště, můžeme mimo pestrou krajinu spatřit vodní nádrž Slapy, Neštětickou horu (nejvyšší vrch na Benešovsku), Týnec nad Sázavou, meandrující řeku Sázavu, dále pak zámky Komorní Hrádek, Jemniště, někdy i hrad Český Šternberk. Všude je spousty zvěře a je tedy pořád na co koukat.
Kutná Hora Při letu balonem nad Kutnou Horou můžeme spatřit Chrám sv. Barbory, Jezuitskou kolej, Kostel sv. Jakuba, Kostel Panny Marie na Náměti, nebo Vlašský dvůr.
Orlík Při letu balonem nad Orlickou nádrží můžeme spatřit hrad Zvíkov či zámek Orlík, Žďákovský most (největší jednoobloukový most bez táhla na světě), stejně tak i nekonečně dlouhou a krásnou vodní hladinu s nádhernou okolní přírodou
Plzeň Mimo již zmíněné pivovary, řeky, náměstí Republiky a katedrály sv. Bartoloměje můžeme při letu balonem nad Plzní spatřit Velkou synagogu (největší u nás), divadlo J. K. Tyla, Západočeské muzeum nebo objekt věznice Bory. Jako významná dominanta Plzeňského kraje, se nad Plzní tyčí zřícenina hradu Radyně.
Posázaví Při letu balonem nad Posázavím můžete spatřit hrady Český Šternberk a Pirkštejn, sklářské město Sázava se Sázavským klášterem (4. nejstarší u nás), Ratajský zámek a zámek Komorní Hrádek, Týnec nad Sázavou s továrnou na motocykly, hradem a zříceninou hradu Zbořený Kostelec.
Slapy Při letu balonem nad Slapami můžete spatřit zámky Slapy, Radíč a Čelina. Poté překrásnou přírodu, kterou každoročně vyhledávají turisté a rekreanti. Je zde spousty chatových osad a rekreačních objektů. Nejznámější rekreační středisko je Nová Živohošť.
Tábor Vzneste se s námi nad tímto historickým vojenským městem a my Vám nabídneme překrásné pohledy, které nikdy neomrzí. Vidět můžete například již zmíněný bývalý hrad s věží Kotnov a Bechyňskou branou, zámek Měšice, kostel Proměnění Páně a starou radnici. To vše stráží vodní nádrž Jordán a hranice města tvoří řeka Lužnice. Historické centrum
Žebrák Vzneste se s námi poblíž hradů a spatříte nejen tyto unikáty ze všech stran, ale také nádhernou přírodu chráněné krajinné oblasti se spoustou zvěře a přírodních scenérií, lemovaných vodáky hojně využívanou řekou Berounkou.

Dárkové poukazy

Na každý let Vám vystavíme dárkový poukaz, který obdržíte emailem a poštou.

Na přední straně jsou uvedené údaje o letu, na zadní můžete doplnit věnování.

SKY PARTNER

Poukaz SKY PARTNER

Romantický

Červený poukaz

Svatební

Svatební poukaz

Hnědý

Hnědý poukaz

Časté dotazy

Co vlastně obdržím poštou ?

Dárkový poukaz na vyhlídkový let vložený do obálky SKY PARTNER a zálohovou fakturu. To vše v tuhé obálce, aby nedošlo k poškození. Na zadní stranu dárkového poukazu můžete napsat věnování. Po proplacení ( do 14 dnů ) je poukaz platný a můžete letět.

Jak let zaplatím ?

Poštovní dobírkou, nebo převodem na účet. Záleží jakou metodu zvolíte v objednávkovém formuláři.

Jak si domluvím termín letu ?

Pokud chcete letět, stačí vyplnit formulář "Realizace letu", nebo poslat emailem číslo poukazu a kontakt na Vás. My Vás zkontaktujeme s pilotem, s kterým si domluvíte termín Vašeho vyhlídkového letu.

Co se stane, když bude špatné počasí ?

Nic se neděje, je to běžné. Kontakt na pilota obdržíte po žádosti o realizaci letu, takže se domluvíte na jiném termínu. To samé platí, pokud se na let nemůžete dostavit i z jiných důvodů.

Mohu fotografovat ?

Samozřejmě, pořizovat fotografie a videa je možné dle libosti.

Mohu letět děti ?

Doporučujeme od 6 let a velikosti 120 cm. Např. do letounu Cessna 172 lze umístit autosedačku. Menší děti zpravidla usnou ihned po startu a nevidí přes okraj kabiny.

Jaká je platnost poukazu ?

Jeden rok od data vystavení. Pokud je cena letu stejná i po ukončení platnosti, je poukaz stále platný. V opačném případě stačí cenu doplatit a můžete letět.

Co se stane, pokud let neproplatím ?

Nestane se nic, poukaz jen není platný a nelze ho tedy uplatnit.

Pokud se ukáže, že dárek je nevhodný, mohu poukaz vrátit, nebo darovat někomu jinému ?

Ano, vrátíme Vám 100% částky, nebo poukaz upravíme na jiné jméno.

Pokud se mi ve vzduchu líbí, mohu letět delší dobu, než kterou mám zaplacenou ?


Fotogalerie

Dobřany
Plzeň-Bory
Plzeň
Radyně
Zámek Kozel
Rozhledna Chlum
Nová Huť
Golf Klub
Údolí Berounky
Křivoklát
Karlštejn

Copyright © SKY PARTNER. All rights reserved.