Nabídka letounů


Letadla


Vyhlídkový let z letiště Benešov pro 3 osoby

Cessna 172


Cessna 172 je jednomotorový, hornoplošný čtyřsedadlový letoun americké konstrukce. Celkově se od roku 1956 vyrobilo více než 40 000 kusů tohoto typu. Letoun je vhodný nejen pro výcvik, ale hlavně pro kondiční, fotografické a vyhlídkové lety..

Zlín Z-43

Zlín Z-43


Zlín Z-43 je čtyřmístný jednomotorový celokovový dolnoplošník. Vývoj tohoto typu byl primárně určen ke sportovnímu létání, nácviku navigace a vlekání větroňů. Je vybaven zdvojeným řízením k nácviku létání. Díky vynikajícímu výhledu z kabiny a dobrým letovým vlastnostem je velmi vhodný pro vyhlídkové lety.


Vyhlídkový let Příbram pro 2 osoby

Piper PA-28

Jednomotorový letoun s pevným tříkolovým podvozkem, vyráběný společností Piper Aircraft.

Vyhlídkový let z letiště Benešov

Cessna 150


Jednomotorový, hornoplošný, dvousedadlový letoun americké konstrukce se stal nejpoužívanějším výcvikovým letounem na světě. Díky robusní konstrukci, vyníkající ovladatelnosti a jednoduchosti ovládání je tento letoun velmi vhodný jak pro výcvik nových pilotů, tak pro kondiční a vyhlídkové lety. Pokud jste sám a chcete si vyfotit svoji oblíbenou lokalitu, nebo se jen tak prolétnout za výhodnou cenu, doporučujeme Vám Cessnu 150.

Vyhlídkové lety Hosín pro 1 osobu.

CSA SportCruiser


CSA SportCruiser je český dvoumístný jednomotorový lehký dolnoplnošní letoun. Má vynikající letové vlastnosti a spolu s dobrým výhledem z kabiny je tento letoun předurčen k vyhlídkovým letům.

Vyhlídkový let z letiště Strakonice

WT-9 Dynamic


Lehký, jednomotorový, dolnoplošník moderní konstrukce s vynikajícím výhledem z kabiny. Letoun je vhodný k pilotnímu výcviku, kondičním a vyhlídkovým letům.

Vyhlídkový let z letiště Kroměříž pro 1 osobu

Bristell 


Jednomotorový dolnoplošník, který se vyrábí v letecké továtně v Kunovicích. Letoun vyniká prostornou a ergonomickou kabinou s vynikajicím výhledem, který je vhodný pro kondiční a vyhlídkové lety. 

Vrtulníky


Lety vrtulníkem Brno pro 3 cestující

Robinson R-44

Robinson R-44 je další vývojovou fází vrtulníků americké konstrukce řady Robinson. Jedná se o variantu pro 3 cestující a pilota. Vrtulníky R-44 se vyrábějí od roku 1992 a jsou po celém světě používány mnoha leteteckými společnostmi, ale také pro soukromé účely. Vrtulník je díky vynikajícímu výhledu z kabiny přímo předurčen pro vyhlídkové lety.

Lety vrtulníkem Hradec Králové pro 3 osoby

Enstrome 480B

Ensrome 380C je jednomotorový vrtulník vybavený spolehlivým turbínovým motorem Rolls Royce. Disponuje prostornou kabinou pro 2-4 cestujících s vynikajícím výhledem. Je velmi oblíben jako výcvikový stroj v civilním i vojenském sektoru, v obchodní dopravě, v zemědělství, ale hlavně pro vyhlídkové lety.

Lety vrtulníke Brno - 1 osoba

Robinson R-22

Robinson R-22 je jednomotorový lehký víceúčelový vrtulník americké konstrukce. Je to nejmenší model řady Robinson, který pojme jednoho cetujícího a pilota. Pro svoji spolehlivost je využíván po celém světě nejen k výcvikovým a soukromým letům, ale i k leteckým pracím, jako jsou různé hlídkové a rekognoskační lety. R-22 je ideální pro Vás, kteří toužíte letět vrtulníkem za nízkou cenu.

Lety vrtulníkem Hradec Králové pro 1 osobu

Schweizer 300C

Původně byl tento vrtulník vyvinut pro potřeby amerického letectva. Z výrobní linky sjelo 2800 kusů a stal se jedním z nejoblíbenějších vrtulníků pro výcvik budoucích pilotů.

Lety vrtulníkem Kladno pro 1 cestujícího

Guimbal G2 Cabri

Vrtulník GUIMBAL CABRI G2, mezi piloty vrtulníku nazývaný Cabri patří mezi nejbezpečnější vrtulníky své třídy. Vrtulník je díky vynikajícímu výhledu z kabiny přímo předurčen pro vyhlídkové lety.

Realizace letů


Realizace letů

Pokud vlastníte dárkový poukaz a chcete letět, klikněte na tlačítko "Pokračovat".


Dárkové poukazy


Dárkové poukazy

Na každý let obdržíte emailem a poštou dárkový poukaz, vložený do dárkové obálky SKY PARTNER.

SKY PARTNER

Hnědý poukaz

Romantický poukaz

Svatební poukaz


Kontakt


Kontakt

Potřebujete radu ? Neváhejte a kontaktujte nás.

+420 724 557 407

info@skypartner.cz


Jak to funguje ?


Stručný návod "Jak na to".

Objednáte

Objednáte

Kliknutím na tlačítko Objednat si vyberete Váš let. Vyplníte objednávkový formulář a odešlete. Poštou a emailem obdržíte dárkový poukaz na vyhlídkový let.

Zaplatíte

Zaplatíte

Poukaz zaplatíte metodou, kterou si zvolíte v objednávkovém formuláři.

Domluvíte si termín


Realizace letů

Po proplacení je poukaz platný a můžete si domluvit termín Vašeho letu. Nejlépe vyplněním formuláře "Realizace letu".

Letíte


Letíte

V termínu, který si domluvíte přímo s pilotem, se setkáte na letišti a letíte.


Fotogalerie


Přehrada Hracholusky u Plzně
Orlík
Český Krumlov
Zámek Hluboká
Krkonoše
Mariánské Lázně
Vesnička Úterý
Zimní krajina
Pohled z větroně L-13 Blaník
Cessna 150 pro 1 cestujícího a pilota
Cessna 172 pro 3 cestující a pilota
Horkovzdušný balón


Časté dotazy


{{otazka}}

{{odpoved}}

{{otazka}}

{{odpoved}}